Колісні диски Super Star

Super Star wheels

Колісні диски 

Елітні 3-x секційні колісні диски розміру 16, 17, 18, 19, 20, 22 дюйми для повнопривідних, легкових та спортивних автомобілів, а також для автомобілів представницького класу.

Каталог колісних дисків за моделями автомобілів

Pure Spirits Lodio Drive

Якщо Ви їдете на позашляховику і навколо чудова природа, Ви відчуваєте таку ж нервову напругу та хвилювання, як ковбой, що керує конем. Диски LODIO DRIVE PURE SPIRIT нагадують Вам про гаряче повітря Родео. Прекрасні види природи будуть комфортно підтримувати дух водія, який сміливо прийняв виклик Дикого Заходу.


Leon Hardiritt

У середні віки у Німеччині існував загін лицарів, який носив ім'я LEON HARDIRITT. Загін базувався в Марієнберзі і під проводом Фрідріха Барбаросси виконував військові завдання на території всієї Європи.
Сьогодні, за вісім століть, славетне ім'я LEON HARDIRITT повертається в колекції колісних дисків від японського виробника SUPER STAR.


Повернутися 

Новини

ARB BED RACK
ARB BED RACK
Ford Ranger/Raptor 2022+ / Toyota Hilux 2015+ ARB Bed Rack — це система кріплення на кузов пікапа, яка забезпечує різноманітні рішення для зберігання та транспортування...
ПАРАБОЛІЧНІ РЕСОРИ ТА КОМПЛЕКТ ПНЕВМОПОДУШОК ДЛЯ TOYOTA HILUX
ПАРАБОЛІЧНІ РЕСОРИ ТА КОМПЛЕКТ ПНЕВМОПОДУШОК ДЛЯ TOYOTA HILUX
Перед командою OME було поставлене завдання переосмислити конструкцію листової ресори і максимально збільшити комфорт ресорних пікапів, і в той же час дозволити водієві безпечно...