Safety Devices

Компанія Safety Devices International Limited проектує та виробляє каркаси безпеки та системи захисту від перевороту (ROPS – Roll Over Protection Systems) для клієнтів по всьому світу. Компанія Safety Devices базується у Великій Британії та виробляє продукцію виняткової якості, як для автоспорту, так і для відпочинку або комерційного транспорту.

Вибираючи нашу продукцію, ви гарантовано отримуєте чудовий дизайн, виняткову якість та широкий асортимент. Каркаси безпеки відповідають найвищим стандартам безпеки як для спорту та експедицій, так і євро-стандартам нафто- та газодобувних компаній. У модельному ряду виробника є каркаси безпеки для Toyota Hilux, Mitsubishi L200, Ford Ranger, Land Rover Defender та інших популярних моделей.

Ми допоможемо вам у виборі правильної системи захисту для вашого транспортного засобу, а також дамо поради щодо встановлення наших продуктів. Сорокарічний досвід у проектуванні каркасів та систем захисту від перевороту дозволив компанії Safety Devices стати провідним Європейським виробником у цій галузі.

Новини

ARB BED RACK
ARB BED RACK
Ford Ranger/Raptor 2022+ / Toyota Hilux 2015+ ARB Bed Rack — це система кріплення на кузов пікапа, яка забезпечує різноманітні рішення для зберігання та транспортування...
ПАРАБОЛІЧНІ РЕСОРИ ТА КОМПЛЕКТ ПНЕВМОПОДУШОК ДЛЯ TOYOTA HILUX
ПАРАБОЛІЧНІ РЕСОРИ ТА КОМПЛЕКТ ПНЕВМОПОДУШОК ДЛЯ TOYOTA HILUX
Перед командою OME було поставлене завдання переосмислити конструкцію листової ресори і максимально збільшити комфорт ресорних пікапів, і в той же час дозволити водієві безпечно...