PROFORM

PROFORMКомпанія PROFORM є одним із світових лідерів із виробництва великогабаритних пластикових аксесуарів для автомобілів. Лідируючі позиції були досягнуті завдяки стійкому бажанню зробити продукцію практичнішою та надійнішою. Це дозволило стати постачальником додаткового обладнання для таких автомобільних монстрів, як Toyota, Mitsubishi, Nissan.

Модельний ряд аксесуарів компанії PROFORM складається з чудово підігнаних піддонів та напівванн у кузов пікапа, напівванн у багажник легкових автомобілів та позашляховиків. Завдяки міцному пластиковому піддону металева вантажна платформа пікапа зберігає лакофарбове покриття, що у свою чергу гарантовано забезпечує антикорозійні властивості, заявлені виробником автомобіля, а власник пікапа позбавляється необхідності вигадувати «антикор» самостійно. Піддони в кузов пікапа пропонуються як із захистом торцевої частини борту, так і «під борт» з можливістю подальшої установки кунгу або кришки багажного відсіку.

Продукцію PRO-FORM ви можете придбати в нашому Інтернет-магазині.

Кришка Proform Sportlid Tango для вантажного відсіку пікапа

Кришка PRO-FORM Sportlid для вантажного відсіку пікапу У 2015 році компанія PROFORM представила по-справжньому революційний продукт для автомобілів з кузовом пікап - кришку багажного відсіку з системою кріплення Tango. Тепер кришка має безліч варіантів конфігурації завдяки алюмінієвому каркасу, який захищає торці вантажного відсіку і є основою для кріплення не тільки кришки, але й різних аксесуарів: дуг із нержавіючої сталі або органайзера для дрібних вантажів. На саму кришку можна встановити поперечини для кріплення багажника та вантажів вагою до 70 кг. Цей аксесуар чудово забезпечить збереження вантажу та захистить його у разі негоди.

Кришка PRO-FORM Sportlid виготовлена ​​з високоякісного 2-х шарового пластику для надання додаткової удароміцності та довговічності. Поверхня пластику за бажанням клієнта може бути текстурованою чорного кольору або гладкою та повністю готовою для подальшого забарвлення у колір кузова автомобіля. Високоякісний ущільнювач по периметру кришки забезпечує високий захист від потрапляння вологи навіть під час миття під тиском. Повна вага кришки для пікапа з подвійною кабіною всього 22 кг. Унікальна система шарнірного кріплення кришки PRO-FORM Sportlid дає необмежений доступ до кузова, коли кришка відкрита. Інтегрована система встановлення та фіксації, з якою впорається навіть дитина. При необхідності перевезти щось великогабаритне, зняти і знову зафіксувати кришку можна за лічені секунди.

Піддон Proform Sportguard для вантажного відсіку пікапа VW Amarok

Поддон в кузов пикапа Proform Новинка на ринку аксесуарів для пікапів – ванна багажного відсіку Sportguard для автомобіля VW Amarok. Вона складається з 5 частин і займає мінімум місця під час транспортування. Ванна також має унікальну поверхню, на якій більшість вантажів не ковзатимуть і безладно перемішуватимуться в кузові під час руху - тепер немає необхідності використовувати додаткові кріплення для дрібних вантажів (кульків, коробок тощо).

Поддон в кузов пикапа VW Amarok

Також лідируючі позиції компанія PROFORM утримує у виробництві кришок багажника для пікапів та кунгів, використовуючи для їх виготовлення легкий та ударостійкий пластик замість традиційного скловолокна. Висока якість продукції PROFORM відома завдяки австралійській компанії ARB, яка займається дистрибуцією кунгів на зовнішніх ринках під своїм ім'ям.

Кришка Proform Sport Lid для вантажного відсіку пікапа

Ніколи раніше вантажна платформа пікапа не виглядала так привабливо як з кришкою багажного відсіку Proform Sport Lid. Чи збираєтесь Ви на роботу чи вирушаєте з сім'єю відпочити на вихідні – кришка багажного відсіку Proform надасть Вашому пікапа відмітні риси привабливості. Легка, із замком, демонтується при необхідності перевезти щось великогабаритне – кришка чудово забезпечить збереження вантажу та захистить його у разі негоди.Кришка Proform Sport Lid виготовлена ​​з високоякісного 2-х шарового пластику для надання додаткової удароміцності та довговічності. Поверхня пластику також ідеально підходить для подальшого забарвлення у колір кузова автомобіля. Високоякісний ущільнювач по периметру кришки забезпечує високий захист від потрапляння вологи навіть під час миття під тиском. Зберігаючи високу міцність склопластику, кришка Proform Sport Lid зручна у транспортуванні, встановленні та використанні. Повна вага кришки для пікапа з подвійною кабіною всього 22 кг.
Унікальна система шарнірного кріплення кришки Proform Sport Lid дає необмежений доступ до кузова, коли кришка відкрита. Інтегрована система встановлення та фіксації, з якою впорається навіть дитина, дозволяє знімати та знову фіксувати кришку за лічені секунди. При цьому не потрібно робити будь-які виміри і свердлити отвори в кузові.

Крышка Proform Sport Lid для VW Amarok Крышка Proform Sport Lid для VW Amarok

Гумові килимки в багажник

Резиновые коврики Proform Резиновые коврики Proform

Новини

ARB BED RACK
ARB BED RACK
Ford Ranger/Raptor 2022+ / Toyota Hilux 2015+ ARB Bed Rack — це система кріплення на кузов пікапа, яка забезпечує різноманітні рішення для зберігання та транспортування...
ПАРАБОЛІЧНІ РЕСОРИ ТА КОМПЛЕКТ ПНЕВМОПОДУШОК ДЛЯ TOYOTA HILUX
ПАРАБОЛІЧНІ РЕСОРИ ТА КОМПЛЕКТ ПНЕВМОПОДУШОК ДЛЯ TOYOTA HILUX
Перед командою OME було поставлене завдання переосмислити конструкцію листової ресори і максимально збільшити комфорт ресорних пікапів, і в той же час дозволити водієві безпечно...