Блокування диференціалів ARB Air Locker для Jeep Wrangler JL 2018+
22 сентября 2019

Блокування диференціалів ARB Air Locker для Jeep Wrangler JL 2018+

Інженери компанії ARB вивчили новий Jeep Wrangler JL і з гордістю повідомляють про випуск блокувань Air Locker для
передньої та задньої осей всіх моделей Wrangler JL. Компанія ARB зберігає сильну присутність в індустрії позашляховиків завдяки активному підходу до досліджень і розробок. Розробка продуктів одночасно з випуском нових моделей автомобілів є ключем до того, щоб утримувати лідируючі позиції на ринку.

Спираючись на легендарну історію Wrangler, компанія Jeep випустила свій найпотужніший і прохідний на сьогоднішній день автомобіль, зберігши свою спадщину в таких деталях, як передня решітка з сімома слотами, культові круглі фари та моделі зі знімним дахом. Доповнюючи свої унікальні штрихи, інженери Jeep поліпшили позашляхові можливості - і ключовим моментом цих поліпшень є мости Dana наступного покоління. Щоб ще більше розширити можливості Wrangler JL для бездоріжжя, компанія ARB випустила передні та задні блокування для всіх заводських варіантів мостів.

 • Забезпечує 100% зчеплення на вимогу, не впливаючи на керованість на шосе і знос трансмісії.
 • Значно поліпшує зчеплення це означає меншу залежність від крутного моменту, що знижує ймовірність пошкодження автомобіля і негативного впливу на навколишнього середовища.
 • Просте та зручне керування дозволяє користувачеві зосередитися на місцевості, не залишаючи комфортне та безпечне водійське сидіння.
 • Надміцна та надзвичайно надійна конструкція - у виробництві використовуються тільки найякісніші матеріали.
 • Неймовірно проста, але ефективна конструкція, в якій використовується мінімум рухомих частин, що забезпечує максимальну надійність.
 • Ретельно протестований та перевірений дизайн, який використовується в більш ніж 100 країнах світу.
 • Запатентований механізм блокування забезпечує високу міцність та надшвидке розблокування.
 • Повне ілюстроване керівництво по встановленню та обслуговуванню.
 • Кільцеве ущільнення з еластомеру, посилене сталлю, призначене для роботи в самих екстремальних кліматичних умовах на Землі.
 • Запатентована конструкція блокування з двох частин, яка пропонує ряд змінних бічних шестерень (продаються окремо) для інтеграції з нестандартними шліцами осей.

Завантажте нашу брошуру для отримання повної інформації по Air Locker для різних модифікацій Wrangler JL.

Новини

Тюнинг Ford F150 Raptor
Тюнинг Ford F150 Raptor
Ford F150 Raptor — екстремально заряджена модель  найпопулярнішого повнорозмірного пікапа у світі, задуманий як вуличний аналог позашляхового гоночного...
 З чого почати тюнинг Suzuki Jimny 2019
З чого почати тюнинг Suzuki Jimny 2019
З моменту появи оновленого Suzuki Jimny він став хітом. Воно й не дивно автомобіль має ряд переваг: чудова керованість, маленькі габарити, рамна конструкція, нерозрізні мости,...
ARB BASE Rack
ARB BASE Rack
Представляємо вашій увазі новинку, наступне покоління експедиційних багажників ARB BASE Rack які розроблені за принципом «Побудувати, приєднати, встановити, вивчити»...