4х4 Офф-Роуд Центр

4х4 ОФФ-РОУД ЦЕНТР

Перший в Україні – центр професійного тюнінгу повнопривідних автомобілів.

Компанія створена у 1998 році.

Роздрібний та оптовий продаж тюнінгових аксесуарів та комплектуючих для широкого переліку повнопривідних автомобілів від провідних світових виробників:

 • Захисні бампери та пороги.
 • Захисні дуги із нержавіючої сталі.
 • Акрилові захисні накладки фар головного світла, аірдефлектори капоту, бічних вікон та заднього скла.
 • Спойлерні комплекти, кузовні аеродинамічні комплекти.
 • Додаткові фари та штатна авто-оптика підвищеної потужності. Фари дальнього, ближнього, протитуманного світла. Оптика XENON .
 • Багажники.
 • Електричні лебідки та гідравлічні лебідки, такелаж.
 • Посилені елементи підвіски.
 • Посилені міжколісні блокують диференціали.
 • Колісні диски 16", 17", 18", 19", 20", 22" для широкого переліку автомобілів: повнопривідних, легкових та спортивних автомобілів, а також для автомобілів представницького класу.
 • Всесезонні, грязьові, зимові, швидкісні шосейні покришки та багато іншого...

Комплексний тюнінг автомобілів Lexus, Toyota, Nissan, Mitsubishi

Механічні компресори та турбосистеми; пакети збільшення потужності двигуна, аеро-динамічні та захисні кузовні комплекти; комплекти посилених гальмівних систем із змінними супортами; вихлопні системи, перепрограмування ЕБУ, колісні диски, аксесуари.

Підготовка повнопривідних автомобілів для полювання, риболовлі, активного відпочинку та експлуатації в екстремальних умовах.

Детальну інформацію про кожну деталь, призначену для тюнігу автомобіля, Ви знайдете на сайтах нашої компанії:

www.arb.com.ua

- представлена продукция компании ARB (Австралия), ведущего мирового производителя защитного навесного оборудования для внедорожников, багажников, усиленных элементов подвески, усиленных межколесных блокируемых дифференциалов, такелажа, аксессуаров. Также представлена продукция компании Safari - производителя систем турбо-наддува, интеркуллеров для различных моделей внедорожников Toyota и Nissan, и выносных воздухозаборников (шноркелей).

www.jaos-ukraine.com

- представлена продукція компанії JAOS (Японія), виробника навісного обладнання, 3x секційних колісних дисків, деталей підвіски, прямоточних вихлопних систем для повнопривідних автомобілів.

www.ipf.com.ua

- представлений широкий спектр оптичних систем, таких як протитуманні фари, системи ксенонового світла, оптика, різні види лампочок і багато іншого від лідера світового ринку в цій галузі - компанії IPF (Японія).

www.aps-safari.com.ua

- представлена продукція компанії Air Power Systems (Австралія), виробника систем турбо-наддува, інтеркулерів для різних моделей позашляховиків Toyota та Nissan, та виносних повітрозабірників (шноркелів).

www.warn.com.ua

- представлено продукцію компанії WARN (США), світового лідера з виробництва електричних та гідравлічних лебідок для позашляховиків, квадроциклів, евакуаторів, СТО, будівельних майданчиків, а також аксесуарів до них.


На головну 

Новини

ARB BED RACK
ARB BED RACK
Ford Ranger/Raptor 2022+ / Toyota Hilux 2015+ ARB Bed Rack — це система кріплення на кузов пікапа, яка забезпечує різноманітні рішення для зберігання та транспортування...
ПАРАБОЛІЧНІ РЕСОРИ ТА КОМПЛЕКТ ПНЕВМОПОДУШОК ДЛЯ TOYOTA HILUX
ПАРАБОЛІЧНІ РЕСОРИ ТА КОМПЛЕКТ ПНЕВМОПОДУШОК ДЛЯ TOYOTA HILUX
Перед командою OME було поставлене завдання переосмислити конструкцію листової ресори і максимально збільшити комфорт ресорних пікапів, і в той же час дозволити водієві безпечно...