EGR

Акрилові аксесуари EGR

Заснована в 1973 році в Брісбені (Австралія) EGR GROUP зараз є найбільшою у світі компанією із загальновизнаною репутацією. EGR послідовно досягла продажу та зростання прибутку, створивши потужну міжнародну мережу дистриб'юторів, торгових посередників та незалежних комерційних представників.
Сьогодні EGR є ексклюзивним постачальником акрилових аксесуарів для більш ніж 200 підприємств автомобільної галузі в 40 країнах світу.
Група EGR Worldwide в даний час має в штаті понад 800 кваліфікованих працівників, які відповідають за дизайн, розробку, виготовлення, маркетинг та продаж широкого діапазону аксесуарів: комплектів навісних аеродинамічних елементів, розширювачів крила для легкових автомобілів та позашляховиків, захисту фар, дефлекторів бічних вікон ( вітровики) та аірдекфлекторів капота.Завдяки високому рівню технологій розробки виробів та виробничих потужностей, EGR швидко реагує на зміни ринку та створює аксесуари на нові моделі автомобілів, задовольняючи потреби клієнтів EGR полягає у тому, щоб проектувати та виготовляти аксесуари вищої якості, при цьому виконуючи та передбачаючи очікування клієнтів.

Акрилові аксесуари EGR ви можете придбати в нашому Інтернет-магазині.

Каталог продукції EGR:

За моделями для легкових автомобілів
По моделям для внедорожников
Аирдефлектор капота Аірдефлектор капота
Дефлекторы боковых окон (ветровики) Дефлекторы бічних вікон (вітровики)
Пластиковая защита фар Пластиковий захист фар
Расширители колесных арок Розширювачі колісних арок
Крышка багажного отсека Кришка багажного відсіку

 


Повернутися 

Новини

ARB BED RACK
ARB BED RACK
Ford Ranger/Raptor 2022+ / Toyota Hilux 2015+ ARB Bed Rack — це система кріплення на кузов пікапа, яка забезпечує різноманітні рішення для зберігання та транспортування...
ПАРАБОЛІЧНІ РЕСОРИ ТА КОМПЛЕКТ ПНЕВМОПОДУШОК ДЛЯ TOYOTA HILUX
ПАРАБОЛІЧНІ РЕСОРИ ТА КОМПЛЕКТ ПНЕВМОПОДУШОК ДЛЯ TOYOTA HILUX
Перед командою OME було поставлене завдання переосмислити конструкцію листової ресори і максимально збільшити комфорт ресорних пікапів, і в той же час дозволити водієві безпечно...