Лебідки COMEUP

Лебедки Comeup

Компанія COMEUP, заснована у 1975 році як Chuan Phang Ent. Co. Ltd., не лише один з піонерів на ринку електричних лебідок, що активно розширює асортимент продукції, але й стала першою компанією на Тайвані, яка обладнала своє підприємство гнучкою системою виробництва (FMS). З 2004 року має Міжнародний сертифікат якості ISO9001 і запустила у виробництво повну лінійку автомобільних лебідок, включаючи лебідки для позашляховиків, квадроциклів та ATV, а також для трейлерів та причепів з тяговим зусиллям від 1500 до 20 000 фунтів.

З 2001 року всі автомобільні лебідки COMEUP отримали знак відповідності стандартам Євросоюзу (CE Mark). Також COMEUP отримала патент на конічне гальмо (CBS) у США, Великій Британії, Німеччині, Тайвані, Китаї і т.д.

У період з 2001 по 2005 рік компанія COMEUP представила нові продукти на ринок лебідок, а також виділила чотири основні категорії продуктів:

  • автомобільні лебідки,
  • лебідки для ATV/UTV,
  • промислові лебідки
  • лебідки, що працюють від змінного струму.

У 2010 році бездротовий пульт дистанційного управління COMEUP отримав знаки схвалення CE (Євросоюз) та FCC (Федеральна комісія зі зв'язку, США). У цьому ж році компанія представила новий логотип і слоган "Work Tough, Play Tough" - "Працюєш напружено, відпочиваєш потужно", для просування своїх "розумних" і сильних лебідок, що лідирують в галузі дизайну, інновацій та якості.

У 2012 році, для розвитку американського ринку, компанія відкрила офіс у США. На даний момент лебідки COMEUP продаються більш ніж у 60 країнах світу на 5 континентах. Компанія COMEUP пропонує своїм покупцям по всьому світу найбільш надійні та високопродуктивні лебідки і є одним із найвідоміших імен у світі, коли йдеться про «безкомпромісне рішення для лебідки»

Лебідки Comeup ви можете придбати в нашому Інтернет-магазині.

Лебедки автомобильные серии GEN2 Лебідки автомобильні серії GEN2
Лебедки автомобильные серии DV Лебідки автомобильні серії DV
Двухмоторные лебедки серии Blazer Двомоторні лебідки серії Blazer
Лебедки для ATV/UTV Лебідки для ATV/UTV
Аксессуары Аксесуари
Запчасти Запчастини

 


Назад

Новини

ARB BED RACK
ARB BED RACK
Ford Ranger/Raptor 2022+ / Toyota Hilux 2015+ ARB Bed Rack — це система кріплення на кузов пікапа, яка забезпечує різноманітні рішення для зберігання та транспортування...
ПАРАБОЛІЧНІ РЕСОРИ ТА КОМПЛЕКТ ПНЕВМОПОДУШОК ДЛЯ TOYOTA HILUX
ПАРАБОЛІЧНІ РЕСОРИ ТА КОМПЛЕКТ ПНЕВМОПОДУШОК ДЛЯ TOYOTA HILUX
Перед командою OME було поставлене завдання переосмислити конструкцію листової ресори і максимально збільшити комфорт ресорних пікапів, і в той же час дозволити водієві безпечно...