Гальмівні системи Brembo

Компанія Brembo S.p.A. — світовий лідер у галузі розробки та виробництва високоефективних гальмівних систем та компонентів для автомобілів, комерційного транспорту та мотоциклів. З 1960-х років Brembo розробляє гальмівні системи для автовиробників, ринку автозапчастин і автоспорту. Каталог продукції 2024 у форматі MS Excel Ви можете завантажити  за цим посиланням

Гальмівні системи Brembo ви можете придбати в нашому Інтернет-магазині.

Тормозные системы Brembo

BREMBO High Performance (HP)

Нове покоління гальмівних систем Brembo, що виникло на початку третього тисячоліття, стало результатом багаторічного досвіду, набутого концерном Brembo у світі автоспорту. Системи HP, розроблені спеціально для активних водіїв, дозволяють насолоджуватися високою швидкістю за максимального рівня безпеки водіння.

У системах HP втілено декілька ноу-хау Brembo:

  • гальмівні диски виготовляються з високовуглецевого чавуну, що робить їх максимально надійними та продовжує термін служби;
  • для захисту від корозії диски покриваються шаром цинку;
  • диски відливаються з перфорацією (отворами) або насічками, що забезпечує розсіювання високої температури та газів, що виділяються в процесі гальмування при зіткненні колодок та ротора гальмівного диска, а також допомагає чистити та освіжати поверхню колодок;
  • гальмівні колодки Brembo є колодками високої ефективності: вони витримують високу температуру, зберігаючи широкий діапазон робочих характеристик.

BREMBO Gran Turismo (GT)

Розроблена Brembo система «плаваючого диска» складається із зовнішнього чавунного ротора, по якому труться колодки, та центральної маточини з авіаційного алюмінію. Така конструкція зменшує непідресорену масу і значно знижує температуру нагрівання гальмівного диска. Тому «плаваючі диски» Brembo GT значно менше схильні до деформації, що робить всю гальмівну систему більш надійною.

У комплекти GT входять:

  • вентильовані гальмівні диски з високовуглецевого чавуну, цілісні або складові, з перфорацією або насічками;
  • алюмінієві 4-х, 6-ти або 8-поршневі супорти;
  • гальмівні колодки високої ефективності;
  • армовані гальмівні шланги

BREMBO Sport Line

Ефективна заміна штатним гальмівним системам: всі її компоненти повністю відповідають за розмірами стандартним системам автомобіля (підходять під стандартний супорт), але в експлуатації в багато разів перевершують штатні компоненти.

У комплект Sport Line входять:

  • 2 гальмівні диски з високовуглецевого чавуну, перфорованих або проточених;
  • гальмівні колодки, виготовлені з фрикційних матеріалів з високим коефіцієнтом тертя

З гарантією на продукцію Brembo Ви можете ознайомитись завантаживши цей файл.

Увага! Brembo проти підробок - інформація покупцю

Ознайомитись з новою програмою боротьби з фальсифікатом від компанії Brembo Ви можете завантаживши цей файл.


Також рекомендуємо ознайомитися з процедурою притирання нових гальмівних колодок та дисків компанії Brembo:

ПРОЦЕДУРА ПРИТИРКИ ГАЛЬМІВНИХ КОЛОДОК ТА ДИСКІВ

УВАГА! Уважно прочитайте опис процедури притирання. Уникайте різких гальмувань.

Увага! Пам'ятайте, що після встановлення нових гальмівних колодок ефективність гальмування знижується, тому вам необхідно:

- зменшити швидкісний режим;

- уникати різких та тривалих гальмувань.

1. Акуратно зробіть щонайменше 30 плавних гальмувань зі швидкості 100 км/год, із середнім уповільненням та тривалістю близько 3 секунд кожне. Проміжок між гальмуванням повинен становити щонайменше 1 км.

2. Переконайтеся, що гальмування відбувається плавно та без вібрацій.

Увага! Вам необхідно проїхати як мінімум пару кілометрів без гальмування, щоб добре охолодити гальмівну систему.

3. Перевірте ще раз гальмування, переконайтеся, що воно плавне і без вібрацій. Тепер гальмівна система готова до нормального використання.

Увага! Якщо ви зупинили автомобіль відразу після завершення гальмівної сесії (пункт 1), гаряче повітря від гальмівних дисків може призвести до закипання гальмівної рідини в системі. У цьому випадку в системі утворюються бульбашки повітря, які можуть призвести до значного зниження гальмівного зусилля, що, своєю чергою, може призвести до серйозної аварії.

Будь-яка інша процедура притирання гальмівних колодок та дисків не має офіційного схвалення компанії Brembo.

Новини

ARB BED RACK
ARB BED RACK
Ford Ranger/Raptor 2022+ / Toyota Hilux 2015+ ARB Bed Rack — це система кріплення на кузов пікапа, яка забезпечує різноманітні рішення для зберігання та транспортування...
ПАРАБОЛІЧНІ РЕСОРИ ТА КОМПЛЕКТ ПНЕВМОПОДУШОК ДЛЯ TOYOTA HILUX
ПАРАБОЛІЧНІ РЕСОРИ ТА КОМПЛЕКТ ПНЕВМОПОДУШОК ДЛЯ TOYOTA HILUX
Перед командою OME було поставлене завдання переосмислити конструкцію листової ресори і максимально збільшити комфорт ресорних пікапів, і в той же час дозволити водієві безпечно...